כניסת משתמשים

7 יתרונות לשרת ייעודי בענן על פני שרת פיזי (ויש עוד)

 • חומרה

  ספק כוח יחיד וממוצע קרא עוד

 • בלאי

  ספק כוח יחיד וממוצע קרא עוד

 • תחזוקה שוטפת

  ספק כוח יחיד וממוצע קרא עוד

 • גיבויים

  ספק כוח יחיד וממוצע קרא עוד

 • התאוששות מאסון

  ספק כוח יחיד וממוצע קרא עוד

 • זמינות

  ספק כוח יחיד וממוצע קרא עוד

 • אבטחת מידע

  ספק כוח יחיד וממוצע קרא עוד

בחר את הקונפיגורציה לשרת שלך:

מעבד:

זיכרון:

מערכת הפעלה:

רוחב פס/תעבורה:

אחסון:

פאנל ניהול (לאירוח שרתים):

כתובות IP:

חוות שרתים:

חומרה

מרכיבי השרת הפיזי :

ספק כוח יחיד וממוצע המושפע מתנודות מתח בקלות רבה .
דיסקים קשיחים מסוג SATA , המיועדים למערכות מחשב ביתיות .
זיכרונות מהסוג הפשוט ביותר שניתן למצוא בכל מחשב ביתי .
מעבדי Dual Core בינוניים עד חלשים המיועדים למחשבים ביתיים ומשרדיים .
עוד רכיבי חומרה המצויים בכל חנויות המחשבים ואינם מתאימים כלל לפעולות אינטנסיביות ולשרידות מרבית של שרתים .
מרכיבי השרת הייעודי בחברת NetoHost :

שני ספקי כוח מינימום . המוזנים על-ידי 2 מערכות מתח נפרדות ובלתי תלויות .
דיסקים קשיחים מסוג SCSI/SAS המיועדים לשימוש בשרתים בלבד מפאת העלות היקרה , הביצועים הגבוהים במיוחד והשרידות המאוד גבוהה .
זיכרונות המיועדים לשרתים בלבד עם מערכת בדיקה עצמית לשגיאות (ECC RAM ) .
מעבדי Xenon היוקרתיים מבית Intel , המיועדים לשימוש בשרתים בלבד .

בלאי

בעוד השרת הפיזי מתאבק , מזדקן , עובד קשה ומתבלה לו אט אט , השרת הוירטואלי נמצא לו ב-"נופש" בחוות השרתים , מטופל , מתוחזק , מגובה פעמיים , מתעדכן , מתחדש בחומרה חדשה , נהנה מרוחב פס Unlimited . אין צורך לדאוג !

לעומת זאת השאלות הבאות מהדהדות תמיד בראשם של בעלי השרתים הפיזיים : מתי זה יקרה ? מתי משהו ישתבש ? מתי יתקלקל הדיסק הקשיח ? הספק ? הלוח ?….מי יחליף את זה ? כמה זה עולה ? השרת יהיה כמו קודם ? כמה זמן זה ייקח ? בינתיים העבודה מושבתת !!!

תחזוקה שוטפת

שאתה שוכר שרת ייעודי בענן אין לך צורך בתחזוקה שוטפת באתר הלקוח , אין לך צורך באנשי IT הגובים סכומים לא מבוטלים , אין צורך בבדיקות יזומות לבדיקת חומרת השרת ומערכות אל פסק, אין צורך בבדיקות איכות לגיבויים ובתוכנות יקרות לגיבוי השרת .

אך כשיש לך שרת פיזי אתה עלול למצוא עצמך מוציא אלפי שקלים בשנה על תחזוקת שוטפת של אנשי IT , תוכנות גיבוי , החלפה של חומרה כיוון שכשלה והשבתת העבודה עד לסיום הטיפול בשרת .

כשיש לך שרת פיזי אתה אף פעם לא תדע מה יהיה מחר , כמה כסף תאלץ להשקיע כי היה כשל בחומרה , כי אנשי ה IT התעכבו שעות רבות ורוצים עבור כך תגמול הולם .

אך כשיש לך שרת ייעודי בענן ואתה רוכש שירותי ניהול וגיבוי , לא רק שתדע מה יהיה מחר, תדע גם מה יהיה בעוד שנה . ללא הפתעות וללא תקלות !

גיבויים

מערך הגיבויים בענן הינו ברור ופשוט . אתה כלקוח רוכש שירותי גיבוי יומיים לשרת וזהו . אנחנו נדאג שכך יהיה . שכל יום בשעת לילה מאוחרת (וזאת על מנת לא להפריע במהלך יום העבודה ולגזול משאבים מהשרת) השרת שלך יגובה במלואו .קרה משהו ? רוצה לשחזר ? צור קשר עם מחלקת התמיכה שלנו בטלפון \ בצ'ט \ במייל \ בטופס מהאתר ופשוט נשחזר לך את השרת לשעה ו\או לתאריך שביקשת ללא כל קושי .

במידה ויש לך שרת פיזי הסיפור הוא הרבה הרבה יותר מורכב . יש צורך במערך גיבויים יקר (פתרונות NAS או טייפ גיבוי) , יש צורך לעקוב אחריו ולבדוק את איכות הגיבוי . לרכוש תוכנות ורישיונות יקרים . והנושא הקריטי ביותר …פתרונות הגיבוי המקומיים יושבים בסמוך לשרת כך שאם חלילה ישנו מקרה של שריפה , הצפה , גניבה או פריצה, הגיבויים לא שווים דבר מכיוון שדינם הוא כדין המקור (השרת) .

התאוששות מאסון

לא עלינו , קרה לנו אסון במשרד והוא נשרף/הוצף כליל . איך חוזרים לעבוד כרגיל ?

לשוכרים שרת ייעודי בענן אין צורך לדאוג , האפליקציות העסקיות , הקבצים החשובים , הדואר , המידע ופרטי הלקוחות נמצאים בענן הרחק מהלהבות או מהשיטפונות העזים . העובדים יכולים להישאר בבית ולהמשיך לעבוד כרגיל בזמן שחברת שיפוצים משפצת בחזרה את המשרד . וחברת מחשבים מכינה חזרה את תחנות הקצה לעבודה מול השרת הוירטואלי .

אך מה יעשה מי שהשרת שלו מקומי ? איך מתחילים ? איפה הגיבויים ? יש בכלל גיבויים ? איפה קונים שרת חדש ? מיפויים , מדפסות , משתמשים , סיסמאות , דוא"ל , המידע יקר הערך של הלקוחות!, עם מי מדברים להתקנת האפליקציות העסקיות על השרת ? כמה יעלה כל הסיפור הזה ?…מתחילים מאפס ובינתיים העבודה מושבתת . לעיתים במצבים כאלה למרבה הצער עסקים קטנים ובינוניים קורסים ונסגרים .

זמינות

זמינות השרתים הוירטואלים המובטחת ע"י NetoHost באחוזים הינה 99.9% , משמע – ללא הגבלה ! השרת שלך תמיד למעלה , תמיד זמין , מכל מקום ! אין צורך לחשוש מהפסקות חשמל , מתקלות בתשתית האינטרנט או ספקית האינטרנט , כשל בחומרה, כשל בתוכנה . זה פשוט עובד …..

לעומת זאת זמינות השרתים הפיזיים מושפעת מכל כך הרבה גורמים . חברת החשמל , ספקית האינטרנט , ספקית התשתית , תקלות פנים ארגוניות בתשתית החשמל , מערכת אל פסק , כשל בחומרה , כשל בהפניית פורטים בנתב .

האם תוכל להוציא מחברת החשמל התחייבות שהחשמל אצלך יעבוד 99.9% ?

האם תוכל להוציא מספקית האינטרנט שלך התחייבות לזמינות של 99.9% ?

האם תוכל להוציא מספקית התשתית שלך התחייבות לזמינות של 99.9% ?

האם תוכל להוציא מבעל המבנה שלך התחייבות לכך שלא יהיו תקלות תשתית למיניהן בבניין ?

הרי אלו דברים בלתי אפשריים.

 

 

אצלנו ב- NetoHost השמיים הם הגבול , אצלנו תקבל התחייבות בכתב שהשרת שלך זמין לך 99.9% – תמיד למעלה !

דילוג לתוכן