כניסת משתמשים

Google לעסקים

דוא"ל בכל מקום שבו תעבוד

Gmail פועל על כל מחשב או מכשיר נייד בעל חיבור נתונים, ותמיכה במצב לא מקוון מאפשרת לך להמשיך לעבוד גם כשאינך מחובר. בין אם אתה בשולחן העבודה שלך, בפגישה או במטוס, הדוא"ל שלך תמיד נמצא.

דוא"ל בנייד שלך

Gmail פועל בטלפונים ניידים כגון Android, iPhone, BlackBerry ו-Windows Phone והוא יכול לבדוק דוא"ל ולשלוח אותו בכל טלפון בעל דפדפן אינטרנט.

תמיכה לא מקוונת

היישום של Offline Google Mail עבור Chrome מאפשר לך לקרוא ולכתוב דוא"ל ללא חיבור אינטרנט. ההודעות שהכנת יישלחו ותיבת הדואר הנכנס שלך תסונכרן בפעם הבאה שתתחבר לאינטרנט

מקום להכל בתיבת הדואר הנכנס

Google Apps for Business מגיע עם שטח אחסון לדוא"ל בנפח של 30GB עבור כל משתמש, ותוכל לקנות עוד לפי הצורך. המשמעות היא שתוכל לשמור את כל הדוא"ל החשוב שלך ולא תבזבז זמן בניקוי תיבת הדואר הנכנס כדי לפנות מקום.

עבוד מהר, חסוך זמן

Gmail נועד לגרום לך להיות יעיל יותר. שטח אחסון בנפח 30GB המשותף לכל Google Apps והאפשרות לרכוש שטח נוסף מבטיחים שלעולם לא תצטרך למחוק דבר. חיפוש רב-עוצמה מאפשר לך למצוא כל דבר, ותוויות ומסננים עוזרים לך לשמור על הסדר.

חיפוש רב עוצמה

מצא בדיוק את מה שאתה מחפש על ידי חיפוש בכל הדוא"ל, התוויות וה-Docs שלך ישירות מתיבת הדואר הנכנס באמצעות חיפוש מהיר המופעל על יד מנוע החיפוש של Google.

תוויות ומסננים

צור תוויות כדי לקטלג, לארגן ולדפדף בדוא"ל שלך. בנה מסננים חזקים כדי לסמן הודעות חדשות בתוויות באופן אוטומטי על בסיס חוקים שהגדרת.

עובד עם יומן Google

כשתקבל דוא"ל שנראה כאילו הוא קשור לאירוע, תוכל להוסיף אותו ליומן בלחיצה אחת. התאריך, השעה, המשתתפים והתיאור יתווספו באופן אוטומטי.

האצלת דוא"ל

אם מישהו אחר עוזר לך לנהל את תיבת הדואר הנכנס שלך, תוכל לפשט את הפעולה הזו על ידי האצלת הדוא"ל שלך למשתמש הזה. כך הוא יוכל לקרוא, לשלוח ולמחוק הודעות בשמך.

התחבר לאנשים

תיבת הדואר הנכנס שלך היא לא רק הודעות, היא גם אנשים. צ'אט בטקסט, בקול ובווידאו מאפשרים לך לראות מי מקוון ולהתחבר אליו מיד. ראה את תמונות הפרופיל, העדכונים האחרונים ומסמכים משותפים של אנשי הקשר שלך, ליד כל הודעת דוא"ל.

תוכנות דוא"ל לשולחן העבודה

אם אתה משתמש בתוכנת דוא"ל על שולחן העבודה כגון Microsoft Outlook®, Apple Mail או Mozilla Thunderbird, תוכל להמשיך להשתמש בו עם Gmail. Gmail מציעה תמיכה ב-POP וב-IMAP וגם Google Apps Sync for Microsoft Outlook.

המתרגם האישי שלך

האם קולגות, שותפים או ספקים מרחבי העולם שולחים לך דוא"ל בשפות שאינך יכול לקרוא? Gmail מזהה דוא"ל שאינו בשפת האם שלך ויכול לתרגם אותו בלחיצת כפתור אחת.

מתוכנן לאבטחה ומהימנות

Gmail מתוכנן לאבטחה ומהימנות עם תכונות כגון אימות דו-שלבי, תצוגת קבצים מצורפים בדפדפן, חיבורים מאובטחים לשרתים של Google, אחסון משוכפל סימולטני לדוא"ל שלך, התאוששות מאסון מובנית, סינון ספאם ואימות השולח.

הישאר מאורגן ובלוח הזמנים

ארגן את היום שלך עם יומן Google וקבל תזכורות על אירועים לטלפון שלך או לתיבת הדואר הנכנס שלך. צרף קבצים או מסמכים לאירוע שלך כדי שיהיה בידך החומר המתאים כשהפגישה תתחיל.

תזמן אירועים בקלות

יומן Google מקל עליך לשבץ אירועים ויכול לשלוח הזמנות באופן אוטומטי ולעקוב אחרי אישורי השתתפות באמצעות הדוא"ל שלך.

יומן בנייד שלך

סנכרן את היומן המובנה בטלפונים ניידים פופולריים כגון Android ו-iPhone באמצעות יומן Google או קבל גישה ליומן שלך מכל מכשיר בעל דפדפן אינטרנט.

תמיכה לא מקוונת

היישום של יומן Google עבור Chrome מאפשר לך להציג את לוח הזמנים שלך ולהגיב להזמנות אפילו כשאין לך חיבור לרשת. היומן ואישורי ההשתתפות שלך יסונכרנו בפעם הבאה שתתחבר לאינטרנט.

מצא זמן עם הצוות שלך

שיתוף יומנים מקל על מציאת זמן עם האנשים שאתה עובד איתם ותכונת התזמון החכם מציעה מועדי פגישות שמתאימים לכולם.

האצלת יומנים

אם מישהו אחר עוזר לך לנהל את היומן, תוכל להקל עליו על ידי האצלת גישה אליו. פעולה זו מאפשרת למשתמש אחר ליצור אירועים, להגיב להזמנות ולנהל את לוח הזמנים שלך.

עבוד במספר אזורי זמן

עם יומן Google קל לעבוד עם אנשים באזורי זמן אחרים. תכונות כגון המרת אזור זמן מוודאות שאזור הזמן של היומן שלך עוקב אחרי מיקומך כשאתה נוסע, ושעות עבודה מותאמות אישית מזכירות לקולגות שלך לא לקבוע לך פגישות באמצע הלילה.

יישומי לקוח של יומנים לשולחן העבודה

אם אתה משתמש ביישום יומן לשולחן העבודה, כגון Microsoft Outlook®, Apple iCal או Mozilla Sunbird, תוכל לסנכרן אותו עם יומן Google באופן אוטומטי.

פרסם יומנים לרשת

צור אירוע ביומן והטבע אותו באתר שלך או הגדר משבצות אפשריות לפגישות כדי שלקוחות יוכלו לבחור את הזמן המתאים להם ביותר.

פנוי או עסוק

תוכל להוסיף widget לצד היומן שלך שיציג זמינות נוכחית עבור האנשים שאיתם אתה עובד הכי הרבה. כך תוכל לדעת מי זמין לשיחה או צ'אט מהירים ומי עסוק בישיבה.

מתוכנן לאבטחה ומהימנות

יומן Google מתוכנן לאבטחה ומהימנות עם תכונות כגון חיבורים מוצפנים לשרתים של Google, אחסון משוכפל סימולטני להודעות שלך, התאוששות מאסון מובנית, ובקרות שיתוף עדינות המאפשרות לך לשתף את היומן שלך עם אנשים בתוך הארגון שלך ומחוצה לו.

תזכורת לאירועים

קבל תזכורות מותאמות אישית כשאתה צריך אותן בתיבת הדואר הנכנס שלך או בטלפון הנייד שלך עם כל הפרטים על הפגישות הבאות והאירועים שלך.

קבל גישה לקבצים שלך מכל מקום

Google Drive מספק לך גישה לעבודה שלך מכל מקום, מכל מכשיר - Mac, מחשב אישי, מכשירים ניידים ודרך האינטרנט. הורד את Google Drive ב-Mac או במחשב האישי שלך כדי לסנכרן קבצים מהמחשב שלך לענן. עדכן קובץ במכשיר אחד והשינויים נשמרים באופן אוטומטי ב-Google Drive ובכל מכשיר אחר שלך, כך שהגרסה העדכנית ביותר של הקבצים שלך זמינה בכל מקום שתזדקק לה.

פתח והצג כל קובץ

הצג יותר מ-30 סוגי קבצים ישירות בדפדפן שלך, כולל תמונות, סרטוני HD, קובצי Adobe Illustrator ו-Photoshop, אפילו אם המכשיר שלך לא מריץ את התוכנה המקורית של הקובץ. שמור קבצים מ-Smartsheet, DocuSign או SlideRocket ויישומי אינטרנט אחרים ישירות לכונן Google, and והפעל את היישומים האלו על ידי פתיחת סוגי הקבצים האלו מכונן Google שלך.

חיפוש רב עוצמה

הפסק לדאוג באיזו תיקייה שמת את המסמך ומצא בדיוק את מה שאתה מחפש עם חיפוש מהיר המופעל על ידי Google. חפש בתוכן שיצרת ובמסמכים ששותפו איתך.

יבא את העבודה הקיימת שלך

עם Google Docs, קל לייבא את העבודה הקיימת שלך ולהמיר אותה מפורמטי התצוגה הנפוצים של טקסט, גיליון אלקטרוני או מצגת כדי שתוכל לערוך ולשתף. זיהויי תווים אופטי (OCR) אפילו מאפשר לך לייבא טקסט מקובצי PDF ותמונה כדי שתוכל לערוך אותו.

יצא בקלות

אם תצטרך, תוכל להוריד בקלות כל מסמך שלך לפורמט נפוץ של טקסט, גיליון אלקטרוני, מצגת או תרשים, או לייצא אותו ל-PDF בכונן הקשיח שלך.

הדפסה

תוכל להדפיס כל מסמך שלך ישירות מדפדפן האינטרנט או אפילו מהמכשיר הנייד או הטאבלט באמצעות Google Cloud Print.

עריכה בנייד

ניתן לעשות יותר בנייד שלך מאשר רק להציג מסמכים. תוכל לערוך ולשתף עם אחרים בזמן אמת ממכשיר ה-Android שלך או מכל דפדפן לנייד.

החייה את הקבצים שלך

שתף קבצים בודדים או תיקיות שלמות עם אנשים בודדים, עם כל הצוות שלך או אפילו עם לקוחות, ספקים ושותפים. צור הערות בקבצים והשב עליהן כדי לקבל משוב או להוסיף רעיונות.

מצא במהירות את מה שאתה מחפש

השתמש ביכולות חיפוש חזקות כדי למצוא במהירות את מה שאתה צריך. תוכל לחפש באמצעות מילות מפתח ומסננים כדי לאתר כל קובץ, ואפילו לחפש אובייקטים בתמונות או טקסט במסמכים סרוקים.

היסטוריית גרסאות

עקוב אחרי כל השינויים שהצוות שלך ואתה עשיתם לכל מסמך. היסטוריית גרסאות מפורטת מאפשרת לך להסתכל על המסמך כפי שהוא היה לפני כל קבוצה של פעולות עריכה ותמיד תוכל לחזור לגרסה קודמת אם תרצה בכך.

טפסים קלים

בנה טופס עם עורך הטפסים הפשוט ואסוף נתונים מהקולגות או הלקוחות שלך. כל התגובות יישמרו בגיליון אלקטרוני כך שקל לנתח ולשתף אותם.

שרטוטים

צור המחשות גרפיות באמצעות עורך התרשימים יחד עם אחרים ולאחר מכן השתמש בלוח האינטרנט כדי להכניס אותם לתוך מסמכים או מצגות קיימים.

סגנונות מותאמים אישית

קל לקבוע עיצוב אחיד למסמכים שלך בעזרת סגנונות מותאמים אישית, המאפשרים להגדיר את סגנון ברירת המחדל עבור דברים כמו כותרות, כותרות משנה, טקסט עיקרי ועוד.

גלריית תבניות

התחל את העבודה באמצעות תבנית מוגדרת מראש, או צור תבניות מותאמות אישית עם הצבעים וסמלי הלוגו של החברה שלך ושתף אותן באופן פרטי בארגון שלך.

קנה מה שאתה צריך והגדל באופן גמיש

התחל עם 30GB של שטח אחסון כלול עבור כל אחד מהמשתמשים שלך. זקוק לעוד? תמורת 16 ש"ח לחודש בלבד עבור 20GB, מנהלי מערכת יכולים לרכוש ולנהל באופן מרוכז עד 16TB (כן, ‎16,000 GB!) של שטח אחסון נוסף עבור כל משתמש.

נוסחאות חזקות

גיליונות אלקטרוניים של Google כוללים הרבה פונקציות מובנות עבור כל הצרכים הסטנדרטיים שתזדקק להם בתחום הפיננסי, הסטטיסטי, המתמטי ומסדי נתונים, כמו גם פונקציות ייחודיות שיעזרו לך למשוך נתונים ישירות מהאינטרנט.

תרשימים וגרפים

גיליונות אלקטרוניים של Google מאפשרים לך ליצור בקלות תרשימים סטנדרטיים כגון גרף קווי, תרשים פיזור, תרשים עוגה, תרשים עמודות ועוד. תוכל גם להציג יותר נתונים בסוגי תרשימים דינמיים ייחודיים כגון תרשים קו זמן, תרשים תנועה ועוד.

כלים לניתוח נתונים

גיליונות אלקטרוניים של Google כוללים כלים חזקים לניתוח נתונים כגון טבלאות ציר, מסננים, אימות נתונים ופותר.

מתוכנן לאבטחה

Google Docs מתוכנן לאבטחה ומהימנות עם תכונות כגון חיבורים מוצפנים לשרתים של Google, אחסון משוכפל סימולטני להודעות שלך, התאוששות מאסון מובנית, ובקרות שיתוף עדינות המאפשרות לך לשתף את העבודה שלך עם האנשים הנכונים.
דילוג לתוכן